Názov

kresba (S 0000024)

Autor

Libuša Keraková

Odbor

Grafika / Kresba

Popis

Zhotovím na objednávku obrázky ľubovoľných rozmerov a motívov - portréty detí i dospelých, podobizne domácich miláčikov alebo zvierat vôbec, zátišia, krajiny, kvety, obrázky pre deti (zvieratká, draci, rozprávkové výjavy...), a to rôznymi technikami kresby (ceruzka, rudka, uhlík, tuš, farebné ceruzky, suchý i olejový pastel, lavírovaná kresba), ako aj akrylovými farbami na rozličné materiály (papier, drevo, kameň). Ak máte záujem o zhotovenie obrázku podľa predlohy (portrét, obrázok obľúbeného zvieraťa, miesta, budovy...), môžete poslať fotografiu objektu na moju e-mailovú adresu. Taktiež zhotovím veľkoplošné maľby interiérové i exteriérové (akrylové farby na suchú omietku).

Názov

domaľovanie motívu (S 0000017)

Autor

Ida Remeníková

Odbor

Maľba

Popis

-Vami dodaný plagát domaľujem a zväčším na požadovaný rozmer obrazu. Plagát lepený na panel alebo kanvas doplnený štruktúrou a domaľovaný motív - može sa jednať o zväčšenie plagátu . stránky z kalendára či pohľadnicu

Názov

Expresionistické maľby (S 0000015)

Autor

Natália Kratková

Odbor

Maľba

Popis

Maľovanie expresionistických malieb podľa požiadavky, nie však kopírovanie iných diel, každá maľba originál. Vhodné dekoračné interiérové maľby.

Názov

dekorovanie skla (S 0000014)

Autor

Dušan Kochan

Odbor

SK suveníry

Popis

Dekorujem fľaše a pohátre na rôzne príležitosti a jubileá

Názov

Maľujem na objednávku (S 0000013)

Autor

Dušan Kochan

Odbor

Maľba

Popis

Maľujem na objednávku krajinky, zátišia, portréty osôb aj zvierat - domácich miláčikov rôznymi technikami-maľba, kresba, dekorujem sklo-fľaše a poháre na rôzne príležitosti a jubileá

Názov

Malba na objednavku (S 0000012)

Autor

Olga Gajdosechova

Odbor

Maľba

Popis

Malujem obrazy podla predlohy . Velkost obrazu a techniku nechavam na zelani zakaznika. Pouzivam tieto techniky malby: akvarel, akryl, olej a kombinacia tychto technik.

Názov

kolorovaná kresba-lavírovaná perokresba (S 0000011)

Autor

Ľudo Ševčík

Odbor

Grafika / Kresba

Popis

Máte záujem o lavírovanú perokresbu svojho krásneho zákutia a alebo osoby? Poskytujem perokresby formátu A6-A3. Kresba je niekedy vhodnejší darček k rôznym udalostiam, ako fotografia. Objednajte si!

Názov

Olejomaľby (S 0000010)

Autor

Ján Guráň

Odbor

Maľba

Popis

Olejomaľby na plátno, drevo.

 << 1 2 3 4 5 >>