Ako predať svoje diela

Ako postupovať pri predaji diel

    1. Kliknite na UŽÍVATEĽ / PRIHLÁSENIE na úvodnej stránke.
    2. Vyplňte registračný formulár a zaregistrujte sa.
    3. Po zaregistrovaní budete presmerovaný do sekcie Vašej vlastnej galérie. Tu môžete vkladať diela na predaj, vložiť životopis, či ponúknuť svoje služby.
    4. V prípade záujmu o Vaše dielo Vás budeme ihneď kontaktovať e-mailom. Okrem informácií, o ktoré Vaše dielo je záujem a adresy kupujúceho, Vám oznámime aj spôsob, akým sa dielo dopraví ku kupujúcemu (poštovné hradí kupujúci).
    5. Spoločnosť, ktorá dielo doručila na dobierku, Vám vyplatí peniaze, ktoré zinkasovala pri doručení od kupujúceho.
Za sprostredkovanie predaja každého diela si účtujeme 20% províziu z ceny diela. Autorovi diela bude vyplatená vždy plná suma, ktorú uviedol v registračnom formulári diela (na našich stránkach sa automaticky zobrazí cena navýšená o 20%).

Plné znenie Obchodných podmienok platných pri predaji diel nájdete tu.


Ako postupovať pri akceptovaní služieb na zákazku

1.    V prípade, že zákazník má záujem o Vaše služby, alebo chce vytvoriť dielo na zákazku, budeme Vás o tom ihneď informovať.
2.    Pokiaľ súhlasíte s vykonaním danej služby na zákazku, musíte to potvrdiť písomne na info@artoco.sk.
3.    Artoco Vám následne pošle faktúru na 10,-  eur, ktorá je poplatkom za sprostredkovanie zákazky.
4.    Po prijatí platby na náš účet Vám obratom zašleme všetky potrebné informácie o Kupujúcom, aby sa mohla objednaná služba uskutočniť.

 Plné znenie Obchodných podmienok platných pri akceptovaní služieb na zákazku nájdete tu.


Autorské práva

Predajom umeleckého diela  nie sú predané aj jeho autorské práva!
Celý obrázkový materiál použitý na prezentáciu Vašich diel podlieha platným zákonom o autorských právach. Všetky obrázky sú určené len k prezeraniu. Nie je povolené zriaďovať si žiadne kópie s výnimkou súkromných účelov.


Ako dodržujeme Vaše súkromie

Ručíme za to, že Vaše údaje nepoužijeme na iné účely ako účely súvisiace s vybavením objednávky, neposkytneme ich žiadnej tretej osobe a ani na akúkoľvek komerčnú ponuku nesúvisiacu s propagáciou internetového obchodu www.artoco.sk.
Súčasne sa zaväzujeme k tomu, že na prianie zákazníka (i bez udania dôvodu) kedykoľvek odstránime jeho osobné údaje z našej databázy.


Prosím prečítajte si celé znenie Obchodných Podmienok.