Úvod o stránke

Vitajte na stránkach Artoco.sk


Naša stránka bola založená za účelom sprostredkovania predaja umeleckých diel, ako aj pre väčšie zviditeľnenie a priblíženie umenia širokej verejnosti.
Zároveň slúži aj na prezentovanie jedného z najlepších výtvarných a úžitkových umení po celom svete.

Dnešné umenie je v súčasnosti prezentované nielen tradičným spôsobom prostredníctvom galérií, múzeí a predajní, ale aj vo virtuálnom svete internetu.
Využívame šancu, ktorú nemali generácie pred nami a vytvárame úžasný webový priestor neobmedzený štyrmi stenami výstavných siení, ale prezentujúci diela priamo do celého sveta.
Naše stránky tak nie sú ničím limitované a v anglickej verzii ich prinášame aj zahraničným záujemcom. Takýmto spôsobom podporujeme prezentáciu slovenského umenia aj za hranicami nášho malého štátu.

Potešte svoje zmysly a rozjasnite svoj deň pohľadom na najkrajšie výtvory renomovaných umelcov, ako aj reprezentatívny výber diel začínajúcich talentov.
Naša web stránka ponúka vynikajúce a originálne umenie priamo z dielní majstrov.

Našou ambíciou je sprístupniť galériu pre všetkých umelcov a majstrov, tak aby sme im z týchto priestorov umožnili predávať ich originálne diela celej širokej verejnosti.
Kupovaním diel z našich web stránok podporujete a oživujete umeleckú scénu a poskytujete začínajúcim výtvarníkom možnosť, aby sa stali profesionálnymi umelcami.

Tešíme sa na vaše opätovné návštevy a prajeme príjemný umelecký zážitok.

Nech sa páčí, vstúpte do našej galérie.

Artoco tím


Umelci – v našej virtuálnej galérii môžete prezentovať Vaše najlepšie práce celému svetu!

Zaregistrovaním sa na našej stránke získate možnosť naplniť svoju vlastnú galériu, ktorú môžete kedykoľvek podľa Vašich prianí meniť.
Všetci priatelia, známi, rodina alebo obchodní partneri si budú môcť pozrieť všetky Vaše diela a Vy získate osobnú stránku, ku ktorej budete mať prístup 24 hodín denne.
Tu môžete triediť svoje práce podľa rôznych kategórií (téma, farba, cena atď.) a budete mať aj možnosť vidieť, ako diela hodnotia návštevníci stránky.
No a aby bola Vaša „osobná stránka“ kompletná, tak tu máte možnosť prezentovať aj svoje portfólio a fotografiu.

Aby si Vás zákazníci lepšie našli, ponúkame Vám možnosť prezentovať na našej stránke svoje najlepšie zručnosti z daného odboru.
Potenciálny zákazník si tak môže vybrať správneho umelca na vytvorenie diela svojich predstáv a zadať zákazku priamo Vám.


Milovníci umenia – si prídu na svoje pri prezeraní širokého spektra umenia, počínajúc maľbou, ktorá je nasledovaná fotografiou, sochou, grafickým dizajnom, keramikou, šperkom, textilom, kombinovanými technikami atď.
Všetky tieto kategórie nájdete priamo na našich stránkach, v našej galérii.

- Hľadáte štýlový a vhodný doplnok do Vášho domu alebo kancelárie?
- Chcete mať farebne alebo motívovo zosúladené dielo s Vašim interiérom?
- Hľadáte niekoho, kto Vám urobí umelecké dielo Vašich predstáv?

Pre všetky tieto prípady (a mnoho ďalších) ste na správnej web stránke!
Tu môžete triediť diela podľa ich farebnosti, témy, odboru a samozrejme aj podľa ceny!

- Stále ste nenašli to, čo hľadáte?
Stačí skúsiť prelistovať si konkrétnych umelcov, ich portfóliá a práce, a vybrať si toho správneho na vyhotovenie diela Vašich predstáv. Vyskúšajte našu sekciu Diela na zákazku.

- Máte na predaj umelecké dielo alebo viete o nejakej zaujímavej výstave alebo dražbe?
Na tieto prípady slúži sekcia Inzercie, kde môžete inzerovať čokoľvek, čo súvisí s umením; vrátane výstav alebo dražieb.

- Hľadáte vhodný darček pre Vašich blízkych, priateľov alebo kolegov z práce?
- Nemôžete sa rozhodnúť, ktoré dielo vybrať, lebo neviete presne aký vkus má dotyčná osoba?
Máme pre Vás Darčekové poukážky!
Pomocou našich darčekových poukážok pripravíte príjemné a zároveň praktické prekvapenie svojim blízkym. Hodia sa na narodeniny, meniny, Vianoce, sobáše, pri narodení dieťatka, presťahovaní sa do nového bytu, atď. – jednoducho pri každej slávnostnej príležitosti!

Tešíme sa na vaše opätovné návštevy a prajeme príjemný umelecký zážitok.

Nech sa páčí, vstúpte do našej galérie.

Artoco tím